Zdalnie sterowane

Zdalnie sterowane

Zapraszamy do naszej podkategorii „zdalnie sterowane zabawki”, gdzie znajdziesz ekscytujący wybór produktów dla miłośników zdalnie sterowanych pojazdów. Oferujemy różnorodne modele samochodów, motocykli i innych zabawek, które dostarczą niezapomnianych doznań i emocji. Nasze zdalnie sterowane zabawki charakteryzują się wysoką jakością wykonania, precyzją sterowania i trwałością. Odkryj naszą kolekcję i wejdź w świat pełen dynamicznej rozrywki, szybkości i adrenaliny!

Filtry aktywne

 • 0 Opinia(e) 

  AUTO ROBOT 2w1 SAMOCHÓD ZDALNIE STEROWANY PILOT

  80,24 zł
  Zdalnie sterowany auto-robot 2w1 z efektami dźwiękowymi i świetlnymi Sterowane auto czy robot? Teraz nie musisz wybierać. Polecamy niesamowitego robota, który posiada zdolność transformacji, czyli przekształcania się w pełni funkcjonalny samochód.
 • 0 Opinia(e) 

  ZDALNIE STEROWANA CIĘŻARÓWKA WYWROTKA XXL + PILOT

  76,91 zł
  Zdalnie sterowana wywrotka pilot kiper żółta Wywrotka zasilana jest 4 sztukami baterii AA 1,5V, natomiast pilot 2 sztukami, które nie są dołączone do zestawu. Wszelkie elementy zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych użytkownikach, przez co do ich produkcji użyto atestowanych materiałów najwyższej jakości. Dołączony pilot działa na częstotliwości 2.4 ghz, posiada dwa przełączniki, pozwalające na jazdę przód/tył, oraz prawo/lewo. Wciśnięcie lewego przycisku aktywuje demonstrację wszystkich opcji pojazdu, natomiast prawego odpowiada za użycie skrzyni wywrotki.
 • 0 Opinia(e) 

  DUŻY SAMOCHÓD ZDALNIE STEROWANY AUTO RC NA PILOT

  74,92 zł
  Samochód zdalnie sterowany auto RC Autko dla miłośników motoryzacji, niezależnie od wieku, dla chłopców i dziewczynek!!! Kto z nas nie marzył o własnym zdalnie sterowanym autku? Zdalnie sterowane autko jest idealną alternatywą dla gier komputerowych, będąc kolejnym pretekstem do zabawy na świeżym powietrzu oraz spędzania coraz więcej czasu ze swoimi pociechami.
 • 0 Opinia(e) 

  ZDALNIE STEROWANA KOPARKA SPYCH MOCNA RC + PILOT

  55,85 zł
  Zdalnie sterowana koparka spych mocna rc + pilot Wywrotka zasilana jest 3 sztukami baterii AA 1,5V, natomiast pilot 2 sztukami, które nie są dołączone do zestawu. Wszelkie elementy zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych użytkownikach, przez co do ich produkcji użyto atestowanych materiałów najwyższej jakości. Dołączony pilot działa na częstotliwości 2.4 ghz, posiada dwa przełączniki, pozwalające na jazdę przód/tył, oraz prawo/lewo. Wciśnięcie lewego przycisku aktywuje demonstrację wszystkich opcji pojazdu, natomiast prawego odpowiada za użycie skrzyni wywrotki.
 • 0 Opinia(e) 

  ZDALNIE STEROWANA KOPARKA MOCNA RC + PILOT

  58,29 zł
  Zdalnie sterowana koparka mocna rc + pilot Wywrotka zasilana jest 3 sztukami baterii AA 1,5V, natomiast pilot 2 sztukami, które nie są dołączone do zestawu. Wszelkie elementy zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych użytkownikach, przez co do ich produkcji użyto atestowanych materiałów najwyższej jakości. Dołączony pilot działa na częstotliwości 2.4 ghz, posiada dwa przełączniki, pozwalające na jazdę przód/tył, oraz prawo/lewo. Wciśnięcie lewego przycisku aktywuje demonstrację wszystkich opcji pojazdu, natomiast prawego odpowiada za użycie skrzyni wywrotki.
 • 0 Opinia(e) 

  STEROWANY MEGA DŹWIG ŻURAW DŹWIĘK LED PILOT

  53,82 zł
  Sterowany Mega Dźwig Żuraw z dźwiękiem i światłem Sterowany dźwig, który pozwoli dziecku wcielić się w rolę budowlańca. Żuraw opuszcza hak na dół oraz podnosi go do góry. Na końcu haka można zaczepić wiaderko. Ramię dźwigu obraca się w prawo i w lewo. Dzięki zabawie dźwigiem dziecko rozwija umiejętność samodzielnego myślenia oraz ćwiczy wykonywanie precyzyjnych ruchów. Żuraw zajmie Twojego malucha na długie godziny. Dźwig przypadnie do gustu szczególnie chłopcom, którzy interesują się budownictwem.
 • 0 Opinia(e) 

  AUTO ROBOT 2w1 SAMOCHÓD ZDALNIE STEROWANY PILOT

  81,06 zł
  ✅Zdalnie sterowany auto-robot 2w1 z efektami dźwiękowymi i świetlnymi Sterowane auto czy robot? Teraz nie musisz wybierać. Polecamy niesamowitego robota, który posiada zdolność transformacji, czyli przekształcania się w pełni funkcjonalny samochód.