Gry i Zabawy

Gry i Zabawy

W naszej podkategorii "Gry i Zabawy" znajdziesz niezliczoną ilość atrakcji i rozrywki dla całej rodziny. Oferujemy szeroki wybór gier planszowych, karcianych, logicznych i interaktywnych zabawek, które zapewnią nie tylko świetną zabawę, ale również rozwijają umiejętności społeczne, logiczne myślenie i wyobraźnię. Niezależnie od wieku czy zainteresowań, w naszej kolekcji znajdziesz coś dla każdego. Przygotuj się na wiele godzin wspaniałej zabawy i emocji dzięki naszym grą i zabawom.

Filtry aktywne

 • 0 Opinia(e) 

  SAMOCHÓD WYRZUTNIA BALONÓW NA POWIETRZE AUTA

  34,72 zł
  TNT wyrzutnia balonów Czy Twoje dziecko lubi dynamiczne zabawy? Wyrzutnia balonów to świetny pomysł na atrakcyjną zabawę dla dużych i małych. To doskonała zabawka do ćwiczenia cierpliwości i koordynacji, która jednocześnie pozytywnie wpływa na wyobraźnię dziecka Wyrzutnia balonowa działa w bardzo prosty sposób. Wystarczy w zabawce umieścić balon oraz połączyć ją z wyrzutnią. Następnie za pomocą pompki dmuchamy balon i zwalniamy blokadę. Ruchowe zabawy dla dzieci pozwalają rozładować stres i nadmiar energii, poprawiają nastrój. Ponadto mają wpływ długoterminowy – w ruchu dzieci wzmacniają pewność siebie i poczucie własnej wartości, uczą się zdrowej rywalizacji, konsekwencji, wytrwałości i radzenia sobie z porażkami.
 • 0 Opinia(e) 

  MATA MUZYCZNA DO TAŃCZENIA PIANINKO GRA TANECZNA

  48,54 zł
  ✅ Muzyczna mata do tańca Pianinko Interaktywna mata muzyczna do tańczenia to zabawka, która dostarczy każdemu dziecku wspaniałą i aktywną zabawę z muzyką. Mata zapewnia wiele możliwości zabawy i nauki, rozwijając jednocześnie koordynację ruchową dłoni i stóp. Dzieci mogą wybierać spośród różnych trybów i odkrywać nowe możliwości zabawy. Każdy tryb ma swoje unikalne cechy i daje dzieciom swobodę wyrażania siebie poprzez muzykę i taniec.
 • 0 Opinia(e) 

  MAGNETYCZNA GRA NAKARM PTASZKA MONTESSORI DZIĘCIOŁ

  26,59 zł
  ✅ Gra zręcznościowa Dzięcioł i robaczki Gra zręcznościowa "Dzięcioł i robaczki" to innowacyjna i zabawna propozycja dla dzieci. Ta magnetyczna gra składa się z dwóch elementów: drewnianego dzięcioła oraz małych, kolorowych robaczków. Zadaniem dziecka jest nakarmienie głodnego pisklaka robaczkami i uratowanie drzewa od szkodników.
 • 0 Opinia(e) 

  GRA W OKRĘTY STATKI W WALIZCE STRATEGICZNA MORSKA

  50,98 zł
  ✅ Elektroniczna gra w statki okręty Gra w statki, znana również jako "Bitwa morska" lub "Okręty", to popularna gra strategiczna, w której dwóch graczy rywalizuje ze sobą, umieszczając swoje statki na planszy i próbując zatopić statki przeciwnika.
 • 0 Opinia(e) 

  GRA ZRĘCZNOŚCIOWA RYBKI ZABAWKA EDUKACYJNA

  28,46 zł
  ✅ Łowienie rybek gra dla 4 osób Gra zręcznościowa Łowienie Rybek to doskonała propozycja na świetną zabawę dla Twojego dziecka. Idealna dla rodzin, przyjaciół i wszystkich, którzy pragną spędzić razem czas w aktywny i radosny sposób.